Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szczegóły leczenia zawodników Sandecji

Piotr Wiśniewicz
Piotr Wiśniewicz
Ostatnimi czasy w szeregach nowosądeczan można doszukać się kilku rekonwalescentów. Dwóch piłkarzy dołączyło do tej grupy po ostatnim meczu, a w poniedziałek pojawiły się szczegóły ich stanu zdrowia.

Nadal nie wiadomo, jak poważnego urazu nabawił się Bartosz Wiśniewski, ponieważ nie udało się jeszcze zrobić mu szczegółowych badań. - Poniedziałkowa konsultacja lekarska w Warszawie nie doszła do skutku, więc diagnozę jego kontuzji poznamy najprawdopodobniej we wtorek. Nasz zawodnik uda się na Śląsk do doktora Krzysztofa Ficka, który przed dwoma tygodniami operował Arkadiusza Aleksandra - poinformował Michał Śmierciak, rzecznik prasowy Sandecji Nowy Sącz.

Znana jest natomiast długość absencji innego gracza tej drużyny, Kamila Szymury. - Ma uszkodzony jeden z przyczepów mięśni uda. Wstępnie podejrzenia mówiły o urazie przywodziciela, lecz badanie USG rozwiało wszelkie wątpliwości. Zawodnik będzie musiał oszczędzać nogę, więc jego przerwa w treningach potrwa do dwóch tygodni. W tym czasie przejdzie szereg zabiegów, a następnie wznowi pracę na pełnym obciążeniu - wyjaśnił odpowiedzialny za kontakt z mediami przedstawiciel klubu.

- Do dyspozycji szkoleniowca wraca Paweł Leśniak, który w ostatnim czasie nie uczestniczył w treningach z powodu kontuzji kręgosłupa. Obecnie jest on już gotowy do powrotu na boisko - zakończył Śmierciak.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL