Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarz Wisły Kraków chce grać w Katowicach

Paweł Patyra
Paweł Patyra
Kontrakt 24-letniego Bartosza Iwana z Wisłą Kraków wygasa dopiero w czerwcu bieżącego roku, lecz nie ma on praktycznie żadnych szans na grę w drużynie Białej Gwiazdy. Obecnie próbuje swych sił w katowickim zespole.

Wychowanek Wisły minioną rundę jesienną spędził w Odrze Wodzisław, gdzie rozegrał 10 meczów ligowych. Mimo to włodarze tego klubu nie chcieli zatrzymać go na dłużej. - Z końcem grudnia skończyło mi się wypożyczenie do Odry Wodzisław. Wróciłem do Wisły Kraków - z tym klubem mam podpisany kontrakt jeszcze do końca czerwca. Zdecydowałem się szukać klubu. Pomocną dłoń wyciągnął prezes Furtok i spytał, czy jestem zainteresowany możliwością pokazania się w Katowicach. Na dzień dzisiejszy Wisła to dla mnie już przeszłość, której nie chciałbym specjalnie wspominać - wyjaśnia Bartosz Iwan.

24-letni pomocnik jest zainteresowany pozostaniem w Katowicach, jednak najpierw muszą dogadać się oba kluby. - Ja sam chcę grać w GKS-ie, czekam jak potoczy się sytuacja. Mam nadzieję, że do końca tygodnia wszystko się wyjaśni. Rozmawiałem z prezesem Furtokiem i jesteśmy "po słowie" - dodaje były gracz Widzewa Łódź.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL