Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gwiazdor Euro 2012 nie wytrzymał nerwowo w derbach Rzymu! Zobacz, co zrobił (wideo)

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Daniele De Rossi był antybohaterem niedzielnego meczu pomiędzy Lazio Rzym a AS Roma. Jeden z najbardziej znanych włoskich piłkarzy wyleciał z boiska jeszcze przed przerwą.

Podstawowy pomocnik reprezentacji Włoch na Euro 2012 (wystąpił we wszystkich 6 spotkaniach Squadra Azzurra w podstawowym składzie) tuż przed przerwą uderzył pięścią w twarz Stefano Mauriego. Sędzia główny dostrzegł brutalne zachowanie Daniele De Rossiego i odesłał go do szatni, a 29-letni wychowanek AS Roma nawet nie próbował protestować!

- To hańba, że tak się zachował. Przez ostatnie dwa dni wyczerpująco rozmawialiśmy o tym, jak zawodnicy powinni zachowywać się w takim spotkaniu. Jeśli atmosfera derbów za bardzo ci się udzieli, tak właśnie się to kończy - skomentował trener Giallorossich, Zdenek Zeman. - Cała sytuacja wynikła z ogromnego napięcia towarzyszącemu derbowemu pojedynkowi. De Rossi przyszedł później do naszej szatni i przeprosił Mauriego. Gratulacje dla niego za ten gest - dodał prezydent Biancocelestich, Claudio Lotito.

Ostatecznie pojedynek, który był rozgrywany w strugach ulewnego deszczu, zakończył się wygraną Lazio w stosunku 3:2.

De Rossi uderza Mauriego i otrzymuje czerwoną kartkę:Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL