WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk kontynuuje wzorową akcję (wideo)

Artur Długosz
Artur Długosz
Śląsk Wrocław w dalszym ciągu kontynuuje akcję, która może być przykładem dla innych klubów. Kolejny jej etap odbędzie się na meczu z Jagiellonią Białystok.

Śląsk Wrocław przeznaczył darmowe bilety dla szkół na mecz z Jagiellonią Białystok. Klub oferuje wejściówki dla najmłodszych fanów WKS-u. Bezpłatne bilety mogą otrzymać dzieci ze szkół, klubów i placówek wychowawczych wraz z opiekunami lub rodzicami. Dwóch opiekunów przypada na piętnaścioro dzieci. Nie ma limitu zgłoszeń.

Co zrobić, by wziąć udział w akcji? - Wystarczy wysłać na adres mailowy wks@slaskwroclaw.pl listę zawierającą imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz ich opiekunów. Akcja dotyczy dzieci z rocznika 1996 i młodszych. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada - informuje Michał Mazur, rzecznik prasowy klubu z Wrocławia.

Dla autobusów, którymi przyjadą grupy zorganizowane, Śląsk gwarantuje bezpłatny parking przy ulicy Królewieckiej. Mecz Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, o godzinie 14:30 na Stadionie Wrocław.

Dzieci na niedawnym meczu Śląska Wrocław:

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL