Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zawodnicy Floty powitani po powrocie z Niecieczy

Marcin Celejewski
Marcin Celejewski
Flota przegrała w Niecieczy z Termaliką 0:4. Mimo wszystko kibice zafundowali im huczne powitanie pod świnoujskim stadionem. Nie zabrakło również życzeń dla obchodzącego urodziny Ivana Udarevicia.

Najwierniejsza grupa kibiców Floty nad ranem powitała zawodników Floty wracających z Niecieczy. Autokar z zawodnikami został zatrzymany przed wjazdem na stadion, a przed samą bramą wystrzeliwały fajerwerki w podziękowaniu za znakomitą rundę jesienną. Niektórzy zawodnicy wydawali być się zdziwieni takim rodzajem powitania po przegranym meczu, ale fani kolejny raz udowodnili, że są z drużyną na dobre i złe. 

Słowa uznania należą się drugiemu trenerowi Ryszardowi Kłuskowi, który po opuszczeniu autokaru przeprosił indywidualnie każdego kibica. Na miejscu zabrakło Dominika Nowaka, który wysiadł w Polkowicach.  

Pod budynkiem klubowym nie zabrakło szampana i życzeń dla Ivana Udarevicia, który tego dnia obchodził urodziny. Na koniec były wzajemne podziękowania i co najważniejsze radość z niespodziewanie udanej rundy. 

Autokar z zawodnikami zatrzymany przed wjazdem na stadion (fot. Małgorzata Dorosz)Autokar z zawodnikami zatrzymany przed wjazdem na stadion (fot. Małgorzata Dorosz)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL