Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice Lechii do Jaruzelskiego: Za naród sprzedany piekło cię pochłonie (wideo)

Tomasz Kozioł
Tomasz Kozioł
Kibice Lechii Gdańsk w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin przygotowali specjalną oprawę dotyczącą komunistycznego działacza, byłego prezydenta PRL i RP, generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Kibice Lechii, uważani za bastion polskiej, kibicowskiej prawicy, w 14. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zaprezentowali oprawę, na której widniał Wojciech Jaruzelski w piekielnych czeluściach. Pod sektorówką zawisł transparent o treści "Za naród sprzedany piekło cię pochłonie". Całość została przyozdobiona przez kilkadziesiąt rac.

Oprawa kibiców Lechii Gdańsk:

Komentarze (7):

 • kibic199 Zgłoś
  Mówicie że stadion to nie miejsce na takie rzeczy. A ja jestem innego zdania. Mam 19 lat i chodzę na Lechię z 6 lat i dzięki niej nauczyłem się co to jest patriotyzm, pokazała mi też że trzeba mieć szacunek do ludzi którzy walczyli o wolną Polskę. Uważam również że kibice w Polsce są najbardziej patriotyczną grupa etniczną.
  • Sawczenkos Zgłoś
   Świetna oprawa. Może w końcu zaczną czegoś normalnego uczyć dzieci w szkole, a nie na każdym fazie rozwoju tłuc im o faraonach, egiptach i innych Bogach z Grecji, a zero o historii
   Czytaj całość
   Polski, bo na to czasu brakuje. I potem wychodzi taki jeden z drugim ze szkoły i nie wie co to znaczy być Polakiem.
   • Apator Fan Zgłoś
    No ja nie jestem fanem Naszych kiboli takze spokojnie.Na żużel chodzę do młyna,zeby dopingowac Apator z całych sił ale to wszystko.
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL