Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rudolf Urban i Maciej Bębenek trafią do Sandecji?

Artur Długosz
Artur Długosz
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal SportoweFakty.pl, Sandecja Nowy Sącz prowadzi rozmowy z Rudolfem Urbanem z Piasta Gliwice oraz Maciejem Bębenkiem z Górnika Zabrze.

Jeszcze zimą Sandecja Nowy Sącz powinna dokonać przynajmniej dwóch poważnych wzmocnień. Na celowniku pierwszoligowca znalazła się dwóch zawodników, którzy ostatnio występowali w T-Mobile Ekstraklasie. Chodzi o Rudolfa Urbana z Piasta Gliwice i Macieja Bębenka z Górnika Zabrze. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, rozmowy są już zaawansowane. - Nie będziemy tego komentować. Klub ma taką politykę transferową, że nie podaje do wiadomości publicznej nazwisk piłkarzy, którymi jest zainteresowany - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Michał Śmierciak, rzecznik prasowy klubu z Nowego Sącza.

Obaj piłkarze grali kiedyś w Nowym Sączu i to właśnie w Sandecji osiągnęli szczyt swojej formy, co pomogło im w promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Teraz mieliby wrócić i ratować swój były klub przed spadkiem z pierwszej ligi. Obaj zawodnicy byliby solidnym wzmocnieniem. To prawdopodobnie nie koniec wzmocnień Sandecji. W Nowym Sączu myśli się bowiem o transferze jeszcze innych piłkarzy, którzy grają w T-Mobile Ekstraklasie.

Komentarze (2):

 • Grek Zorba Zgłoś
  coś mi właśnie świtało, że oni tam już kiedyś grali. Ci piłkarze są dobrzy na pierwszą ligę, ale ekstraklasa to dla nich zbyt wysokie progi. Ale to znak, że w Sandecji w końcu
  Czytaj całość
  zaczynają myśleć o przyszłości i może ten zespół wkrótce powalczy o coś więcej niż tylko środek pierwszej ligi. Już kilka lat temu na własne życzenie zawalili awans. Tylko czy teraz chcą awansować?
  • Sawczenkos Zgłoś
   Słabi piłkarze. Nie grali w swoich klubach, wielkie mi wzmocnienia. Ale jak na pierwszą ligę, to powinni dać radę. Sandecja nie spadnie, bo ma za mocną kadrę. Jeden Aleksander
   Czytaj całość
   wystarczy, żeby pół tej ligi pozamiatać. To taki średniak na środek tabeli i tyle.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL