Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jakub Wawrzyniak: Na wiosnę cel jest jeden - zdobyć mistrzostwo Polski

Artur Długosz
Artur Długosz
Legia Warszawa mimo porażki ze Śląskiem we Wrocławiu została mistrzem jesieni. Na wiosnę drużyna Jana Urbana ma jeden cel - obronić pierwszą pozycję w tabeli.

- Dziennikarze na pewno ocenią to spotkanie, wystawią nam noty. Zobaczymy jak kibice postrzegają ten mecz. Wydaje mi się, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis - nie wiem czy bramkowy, czy też nie. W drugiej połowie było mało tych sytuacji. Danijel Ljuboja miał jedną dosyć przypadkową po akcji Artura Jędrzejczyka. Później tak naprawdę jeden stały fragment gry po którym Śląsk strzelił bramkę i wygrał - powiedział po piątkowym meczu Jakub Wawrzyniak, obrońca stołecznego zespołu i reprezentacji Polski. Jedyną bramkę w spotkaniu, która zadecydowała o zwycięstwie WKS-u, strzelił Tomasz Jodłowiec, stoper mistrzów Polski.

Legia przezimuje na pierwszym miejscu w tabeli, a nad goniącymi ją rywalami i tak będzie miała kilka punktów przewagi. - Nie przypominam sobie, aby Legia Warszawa w przerwie zimowej miała tak dużą przewagę. Na obecną chwilę jest to siedem punktów, a w najgorszym przypadku będą cztery. W spokoju święta przeżyjemy. To jest czas wolny dla nas, rozjedziemy się do domu, a na wiosnę cel jest jeden - zdobyć mistrzostwo Polski - zaznaczył Wawrzyniak.

On sam nie wyszedł już na drugą połowę spotkania. Co było tego powodem? - Łydka, łydka. Niestety nie wyleczyłem na tyle po ostatnim meczu i odezwało się - powiedział piłkarz portalowi SportoweFakty.pl.

Komentarze (1):

 • Sawczenkos Zgłoś
  Kuba Wawrzyniak jeden z najbardziej drewnianych piłkarzy w Polskiej lidze, ale jak akcję jakąs zrobi, to się ręce same składają do oklasków. I najlepsze jest to, że nie ma w Polsce
  Czytaj całość
  drugiego takiego zawodnika, który na lewej stronie obrony by mógł grać. I to jest po prostu jakaś parodia.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL