Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kadrowe zmiany w Arce

Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
Zimą w szeregach żółto-niebieskich dojdzie do kilku zmian. Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymało czterech zawodników, a piątym Tadrowskim interesują się drużyny z ekstraklasy.

Paweł Sikora, który niedawno został pierwszym trenerem Arki Gdynia nie ukrywał, że wiosną nie widzi w składzie kilku piłkarzy. Wspomniał m.in. o Patryku Jędrzejowskim oraz Macieju Górskim. Jego zdaniem wymieniona dwójka nie sprostała wymogom I ligi. Jak informuje Michał Globisz, wiceprezes Arki, wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy otrzymali: Jędrzejowski, Górski, Paweł Czoska, a także Wallace Benevente.

Wielce prawdopodobne, iż w ekstraklasie wyląduje Julien Tadrowski. Młodym obrońcą żółto-niebieskich interesowały się zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej, ostatnio brał udział w testach w Pogoni Szczecin, wypadł na tyle dobrze, że Pogoń rozważa zatrudnienie wyróżniającego się defensora I ligi. W Gdyni twierdzą, że to już tylko formalność. 

Arka na tym transferze może zarobić kilkaset tysięcy złotych. Zysk ze sprzedaży Tadrowskiego zostałby przeznaczony na zakup bramkostrzelnego napastnika oraz kreatywnego pomocnika. Piłkarze o takich walorach to główny cel transferowy gdynian.

Siedem argumentów "za" trenerem Sikorą

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL