Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bild: Manchester daje Lewandowskiemu 25 mln euro!

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Jak dowiedział się Bild, Robert Lewandowski otrzymał lukratywną ofertę z Manchesteru United, a odejście Polaka z Borussii Dortmund jest już praktycznie przesądzone!

Dziennikarze Bildu, którzy zwykle w przypadku transferowych spekulacji nie mylą się, są niemal pewni, że Robert Lewandowski od początku sezonu 2013/2014 będzie występował w Manchesterze United! Zawodnik na mocy 5-letniego kontraktu ma inkasować na Old Trafford 5 mln euro rocznie. Łącznie: 25 mln euro!

Zdaniem redaktorów Lewandowski skłania się ku przyjęciu propozycji Czerwonych Diabłów, którą Bild nazywa jest "mega ofertą", i jest bliski ustalenia warunków kontraktu z United. Czy Borussia Dortmund ma jeszcze szansę, by zatrzymać swojego najlepszego strzelca? Według żurnalistów BVB, które na roczną pensję jednego piłkarza nie wydaje więcej niż 4,5 mln euro, musiałoby złożyć Polakowi równie korzystną finansowo ofertę, by ten jeszcze raz przemyślał sprawę i rozważył przedłużenie umowy z mistrzem Niemiec.

Za transfer, do którego ma dojść latem przyszłego roku, Borussia powinna - według Bildu - zainkasować 22 mln euro. To uczyniłoby Lewandowskiego najdroższym polskim piłkarzem w historii.

Do tego, by autor 32 goli 2012 roku oficjalnie przeniósł się do Manchesteru United, potrzeba jeszcze nieco czasu i cierpliwości, jednak wszystko wskazuje na to, że saga transferowa z Lewandowskim powoli dobiega końca, a snajper już wkrótce będzie zakładał nie żółtą, a czerwoną koszulkę.

Czy sir Alex Ferguson już wkrótce będzie oklaskiwał Czy sir Alex Ferguson już wkrótce będzie oklaskiwał "Lewego"? / fot. www.bild.de

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL