Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W Wodzisławiu obóz dla... bezrobotnych piłkarzy

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Każdy bezrobotny piłkarz może wziąć udział w specjalnym obozie, który odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim. Zajęcia potrwają 10 dni (od 10 do 19 stycznia), a koszt obozu to 3,5 tys. zł.

- Chcemy pomóc zawodnikom, którzy w tej chwili są bez kontraktów w lepszym przygotowaniu się do rozgrywek. Stąd pomysł takiego zgrupowania. Piłkarze będą trenowali w Wodzisławiu od 10 do 19 stycznia. Na razie zgłosiło się ośmiu piłkarzy z różnych regionów Polski, ale myślę, że ta liczba jeszcze wzrośnie. Koszt obozu to 3,5 tys. złotych. Latem byłoby z pewnością taniej, ale teraz trzeba wynająć salę i trenować na sztucznej nawierzchni - poinformował na łamach Faktu Dariusz Kozielski, były prezes Odry Wodzisław.

Zajęcia z bezrobotnymi piłkarzami (zgłosiło się już ich ośmiu) poprowadzą Paweł Sibik i Piotr Sowisz. W Niemczech takie zgrupowania to nic nowego. Co więcej, 85 procent uczestników obozu znajduje potem zatrudnienie. Ciekawe, jak będzie to wyglądało w Polsce?

Źródło: Fakt

Komentarze (2):

 • Sawczenkos Zgłoś
  Trenerzy to świetni poprowadzą to zgrupowanie. Nie ma co. Pod okiem takich fachowców, to na pewno wzrost formy murowany. Wątpie, żeby jakiś piłkarz z rozpoznawalnym nazwiskiem chciał
  Czytaj całość
  się w takie coś bawić, skoro ma to prowadzić jakiś Paweł Sibik. Jakby to Artur Płatek prowadził, tak jak pierwotnie planowano, to może by jeszcze coś z tego wyszło, a tak? Lipton jakiś straszny wyszedł.
  • jedyny_taki Zgłoś
   Pamietam jak Legia kiedys znalazla we Francji Mousse Ouatarre, a to bylo wtedy na jakims turnieju pilkarzy bezdomnych chyba. A Pozniej byl jednym z lepszych obroncow w lidze, tylko szkoda ze w
   Czytaj całość
   ramach wdziecznosci uciekł samowolnie do K'lautern.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL