Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Władimir Dwaliszwili trafi do Legii czy za granicę?

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Władimir Dwaliszwili niemal na pewno opuści w zimowym oknie transferowym warszawską Polonię. Bramkostrzelny napastnik nie może narzekać na brak ofert.

Gruziński portal geosport.ge informuje, że Władimir Dwaliszwili ma propozycje z klubów występujących w ligach rosyjskiej, ukraińskiej oraz szwajcarskiej, ale skłania się ku przyjęciu oferty Legii Warszawa. 26-latek najprawdopodobniej będzie mógł odejść z Polonii Warszawa na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego kontrakt zostanie rozwiązany.

Dwaliszwili już w lipcu 2012 roku był o krok od przeniesienia się na Łazienkowską, jednak do transferu nie doszło. Gruzin w sierpniu mógł trafić do ukraińskiej Zorii Ługańsk, lecz ostatecznie pozostał przy Konwiktorskiej.

Czy tym razem Gruzin wzmocni ekipę Jana Urbana, nie jest jednak przesądzone. Zdaniem serwisu futbolpress.az Dwaliszwilego bardzo chce mieć w swoim składzie Karabach Agdam. 3. zespół azerskiej ekstraklasy ma nadzieję, że były gracz Maccabi Hajfa zastąpi kadrowicza Bertiego VogtsaRaufa Alieva, który prawdopodobnie opuścić zespół. W Azerbejdżanie Dwaliszwili z pewnością mógłby liczyć na wyższe zarobki niż w T-Mobile Ekstraklasie.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL