Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Klich do kupienia za pół miliona euro? Trener VfL Wolfsburg daje mu szansę

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Jak informuje Bild, VfL Wolfsburg wystawił Mateusza Klicha na listę transferową. Szkoleniowiec 15. drużyny Bundesligi nie skreślił jeszcze jednak polskiego pomocnika.

"Jedenastu zawodników na liście transferowej" - pisze o VfL Wolfsburg dziennik Bild i wśród piłkarzy znajdujących się na wylocie wymienia Mateusza Klicha. Według dziennikarzy 22-latek zostanie sprzedany, jeśli zainteresowany klub zaoferuje za niego przynajmniej 500 tysięcy euro. Na taką samą kwotę wyceniani są Alexander Madlung i Yohandry Orozco.

W czwartek drużyna z Volkswagen-Arena udała się na obóz przygotowawczy do Kataru, a w gronie 31 zawodników włączonych do kadry znalazł się Mateusz Klich! Nowy trener Dieter Hecking nie skreślił jeszcze Polaka i chce przyjrzeć się jego formie oraz umiejętnościom. - To oczywiste, że mamy zbyt wielu piłkarzy i przed końcem stycznia spróbujemy pozbyć się jeszcze dwóch czy trzech graczy. Każdy ma jednak czas i okazję, by przekonać do siebie trenera - tłumaczy dyrektor sportowy Klaus Allofs. - Wszyscy mają nową szansę - dodaje Hecking.

Dla Klicha, który przez półtora roku nie zagrał ani razu w Bundeslidze, wyjazd na zgrupowanie jest wyróżnieniem. W styczniu 2011 roku ówczesny trener Wilków, Felix Magathnie włączył Polaka do 29-osobowej kadry na obóz poprzedzający rundę wiosenną.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL