Najnowsze Wyniki/Kalendarz

TVP nie pokaże hitu Ligi Mistrzów, kibice oburzeni

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W 1/8 finału Ligi Mistrzów TVP nie pokaże na żywo meczu Realu Madryt z Manchesterem United. Zamiast niego wybrano starcie Szachtara Donieck z Borussią Dortmund, co wywołało oburzenie kibiców.

Publiczny nadawca może transmitować tylko jedno spotkanie środowe, ma więc ograniczone pole manewru. Co więcej, wybór, jakiego dokonano oznacza, że na otwartym kanale nie zobaczymy także rewanżowego starcia Czerwonych Diabłów z Królewskimi. Powód? Przewidziano je na wtorek

Ostatnie decyzje TVP wywołały spore poruszenie w Internecie. Dużej części kibiców nie przekonują argumenty, że w ekipie mistrza Niemiec gra trzech Polaków. Mimo to woleliby oni zobaczyć hit 1/8 finału. Publiczny nadawca nie zamierza jednak zmieniać swoich planów. Wydał tylko komunikat, w którym przedstawił własne argumenty.

Warto dodać, że poza potyczką Szachtara z Borussią, TVP pokaże na żywo spotkanie AC Milan - FC Barcelona. W tym drugim przypadku kontrowersji nie ma, bowiem równolegle odbywać się będzie mniej atrakcyjny mecz Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen.


->Wyniki Ligi Mistrzów

->Tabele Ligi Mistrzów

->Klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów

Komentarze (42):

Wszystkie komentarze (42)

Komentarze (42)

×
    Wszystkie komentarze (42)
    PRZEJDŹ NA WP.PL