Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wisła sprzeda najlepszych zawodników?

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Sytuacja finansowa Wisły Kraków nie jest najlepsza. Właśnie dlatego działacze zdecydowali, że najlepsi zawodnicy dostaną zielone światło do zmiany barw klubowych.

Wisła Kraków nie ma zbyt wielu zawodników, którzy byliby rozchwytywani przez zagraniczne kluby. Największym zainteresowaniem cieszą się Maor Melikson i Cezary Wilk. Melikson już latem był łączony z Celticiem Glasgow. Szkocki klub był podobno gotów wyłożyć za reprezentanta Izraela milion euro. Ostatecznie Wisła żadnej oferty nie otrzymała. Teraz temat transferu do Celticu powraca. Menedżer Meliksona - Dudu Dahan przyznaje, że interesuje ich gra na Wyspach Brytyjskich. Biała Gwiazda może liczyć, że w przypadku tego zawodnika zarobi około miliona euro.

Z kolei Wilk, który również otrzymał zgodę na transfer, za pośrednictwem swojego menedżera szuka angażu na wschodzie. W przypadku Wilka Wisła mogłaby liczyć na około 400 tysięcy euro. Wiadomo również, że Wisłę opuści Romell Quioto, którego gra nie przypadła do gustu Tomaszowi Kulawikowi i działaczom Wisły. Honduranin wróci do klubu, z którego był wypożyczony. Z kolei Jan Frederiksen ma wkrótce rozwiązać kontrakt z klubem. W tej sytuacji Biała Gwiazda będzie zmuszona szukać lewego obrońcy.

Jeżeli chodzi o potencjalne wzmocnienia, to pada jedynie nazwisko Patryka Małeckiego, który dostał zgodę na wcześniejszy powrót z wypożyczenia do Eskisehirsporu.

Źródło: Przegląd Sportowy

Komentarze (5):

 • alum Zgłoś
  hahahaah a kto go tam bedzie chcial - chyba ze 3 liga niemiecka....
  • Kuker Zgłoś
   Fajnie by było gdyby Wilk poszedł do Bundesligi.
   • Dżi aR Zgłoś
    Szukać młodych chłopaków w naszym kraju, a nie wypalonych dziadów z zagranicy. Jeszcze rozumiem ściągnąć młodego zagranicznego zawodnika w wieku 17-20 lat, który dobrze rokuje na
    Czytaj całość
    przyszłość, na którym da się zarobić, ale nie Jaliensy, Bunozy, Frederikseny. Iliev też powinien mieć zielone światło. Szukać skrzydłowych, którzy rozruszają grę..... to kiedyś był atut Wisły.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL