Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zawisza Bydgoszcz stawia na młodych

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz
W Bydgoszczy definitywnie skończyły się czas kupowania wielkich gwiazd. W okresie zimowym I-ligowy Zawisza chce postawić głównie na młodych zawodników.

Jak już wcześniej informowaliśmy, właściciel drużynyRadosław Osuch nie chce zdradzać nazwisk potencjalnych zawodników. - Podam je dopiero wtedy, kiedy ustalimy z trenerem Szatałowem, kogo chcemy pozyskać. W tej grupie jest liczba około dwudziestu zawodników. Nie ma wśród nich wielkich gwiazd, bo teraz Zawisza ma stawiać na młodych zawodników. Będą jedynie cenne uzupełnienia składu.

Jednym z kandydatów do gry w bydgoskim zespole jest młody zawodnik Legii Warszawa, Bartosz Widełko. On też otrzymał ofertę z GKS Bełchatów. - Mateusz Cichocki pojawił się podczas dzisiejszego treningu. Chciał wyjść na rozruch i dostał zgodę, ale wiem, że odchodzi i prawdopodobnie w środę rozpocznie przygotowania z Dolcanem Ząbki. W tym tygodniu rozstrzygnie się przyszłość Bartosza Widejki, który ma oferty z Zawiszy Bydgoszcz i GKS-u Bełchatów - potwierdził na stronie stołecznego klubu trener młodej Legii, Dariusz Banasik.

Innym mniej znanym zawodnikiem będącym w kręgu zainteresowań Zawiszy jest Kamil Kamiński, także zawodnik młodej Legii. Kamiński pochodzi jednak z regionu Kujawsko-Pomorskiego, gdyż w przeszłości reprezentował barwy juniorów Unii Solec Kujawski. Do pierwszej drużyny został włączony też utalentowany wychowanek Tomasz Stachewicz.

We wtorek bydgoski klub rozwiązał też kontrakty z dwoma zawodnikami. Z Zawiszą pożegnają się Błażej Jankowski i Krzysztof Hrymowicz. Natomiast napastnik Tomasz Chałas przebywa na testach w Pogoni Szczecin. Do Górnika Zabrze z wypożyczenia wrócił też Bartosz Kopacz.

Komentarze (12):

 • Rafał Funtowicz Zgłoś
  No i po Awansie! Może w następnym sezonie się uda ci młodsi się zgrają z drużyną i będzie ekipa na ekstraklasę może!
  • gościu Zgłoś
   no masz rację .Tu nie chodzi o to żeby komukolwiek żle życzyć bo jest wręcz przeciwnie tylko denerwuje mnie ten wiecznie przed sezonem dmuchany balon a pózniej banda oszołomów
   Czytaj całość
   internetowych nabija się z niepowodzeń .Po co takie rzeczy robić .Wystarczy przejść od gadania do czynów no i prawdą jest że jednak Osuch cos tam robi a czy zrobił dużo czy mało okaże sie na końcu .
   • gościu Zgłoś
    przypominam tylko że Delecta to firma z Włocławka także tym większy szacun dla tego Pana że robi to co robi w Bydgoszczy a nie we Włocławku
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL