Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gorzkie słowa dyrektora Borussii: Musimy zaakceptować, że Lewandowski...

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Działacze Borussii Dortmund coraz częściej przyznają, że zatrzymanie Roberta Lewandowskiego w zespole mistrza Niemiec może okazać się zadaniem niewykonalnym.

W rozmowie z portalem wa.de Michael Zorc został zapytany o klubową przyszłość Roberta Lewandowskiego. W ostatnich tygodniach media podawały sprzeczne informacje na temat polskiego napastnika. Według niektórych źródeł transfer 24-latka do Anglii po zakończeniu obecnego sezonu jest już praktycznie przesądzony, natomiast z innych doniesień wynika, że "Lewy" może grać w Borussii Dortmund jeszcze przez kilka lat.

- Nie ma żadnych nowych informacji, a kontrakt napastnika jest ważny do 2014 roku. Nigdy nie ukrywaliśmy, że chcemy związać się z Lewandowskim na dłużej, jednak decyzja nie zapadnie w najbliższych dniach czy tygodniach. Znajdujemy się w relatywnie komfortowej sytuacji, a z Robertem utrzymujemy dobre relacje. Zawsze możemy się skontaktować i bezpośrednio porozmawiać. Musimy jednak zaakceptować to, że zawodnik nie chce obecnie przedłużać kontraktu - przyznał dyrektor sportowy BVB.

Po raz kolejny głos na temat przyszłości "Lewego" zabrał również Juergen Klopp. - Robert jest całkowicie zrelaksowany i żyje zespołem, w którym obecnie występuje. Tylko to się dla niego liczy. Mogę zaakceptować, że zawodnik czasem chce czegoś innego. Tak jest też w przypadku Lewandowskiego - powiedział szkoleniowiec, sugerując, że Polakowi zdarza się myśleć o grze w innej drużynie niż Borussia.
Lewandowski tu, Lewandowski tam - polska gwiazda wytrzyma medialne ciśnienie?

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL