Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pawłowski jeszcze nie podpisał kontraktu z Widzewem

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
W środowe popołudnie Jagiellonia Białystok poinformowała o wypożyczeniu Bartłomieja Pawłowskiego do Widzewa Łódź. Jednak w zespole z al. Piłsudskiego zaprzeczają tym informacjom.

Jak podał zespół z Podlasia, 20-letni Bartłomiej Pawłowski został wypożyczony do czerwono-biało-czerwonych do końca roku, a łodzianie zagwarantowali możliwość pierwokupu młodego zawodnika.

Jednak tym doniesieniom zaprzeczył rzecznik prasowy Widzewa Łódź Michał Kulesza. - W nawiązaniu do wypożyczenia Bartłomieja Pawłowskiego z Jagiellonii to umowa wejdzie w życie, gdy piłkarz przejdzie pozytywnie badania, a także, gdy sam piłkarz podpisze kontrakt z Widzewem. Na razie jeszcze to nie nastąpiło - poinformował za pośrednictwem serwisu Twitter oficer prasowy czterokrotnych mistrzów Polski.

Bartłomiej Pawłowski (po lewej) trenuje z Widzewem od kilku dniBartłomiej Pawłowski (po lewej) trenuje z Widzewem od kilku dni
W rundzie jesiennej Bartłomiej Pawłowski występował na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy, gdzie reprezentował barwy Warty Poznań. Dla poznańskiego zespołu rozegrał 20 spotkań w których pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Poza grą w Warcie i Jagiellonii, 20-latek bronił barw ŁKS-u Łódź, Promienia Opalenica, GKS-u Katowice i Jaroty Jarocin.

Komentarze (1):

  • jedyny_taki Zgłoś
    Z Widzewa sie robi drugi ŁKS, zaczynaja brac wszystko co sie rusza. Z drugiej strony Jończyk i Pawłowski to jeszcze mlodzi, wiec moze sie sprawdza i bedzie z nich pozytek.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL