Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Snajper z Danii nie dla Lecha Poznań? Agent: Nic o tym nie wiem

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Według polskich mediów nowym napastnikiem Kolejorza prawdopodobnie zostanie Aron Johannsson z AGF Aarhus. Menedżer piłkarza nie wierzy jednak, że Islandczyk przeniesie się do T-Mobile Ekstraklasy.

Duńskie media po informacjach zamieszonych w Głosie Wielkopolskim, jakoby Aron Johannsson miał być o krok od przejścia z AGF Aarhus do Lecha Poznań, zapytały menedżera 22-latka, czy doniesienia te są zgodne z prawdą.

- Nie wiem nic o zainteresowaniu tego polskiego klubu Johannsonem. To normalne, że młody zawodnik, który strzela tak dużo goli jak Aron, zwraca uwagę zagranicznych zespołów, jednak w styczniu nie pojawiła się żadna konkretna propozycja. Nigdy nic nie jest pewne, ale sądzę, że rundę wiosenną Aron spędzi w AGF - tłumaczy Magnus Agnar Magnusson.

Wypowiedź agenta bramkostrzelnego napastnika sprawiła, że portal bold.dk informacje polskich mediów określił mianem kaczki dziennikarskiej. Wszystko wskazuje więc na to, że Kolejorz nadal będzie musiał poszukiwać wartościowego napastnika na drugą połowę sezonu.

Chorwacki napastnik odmówił transferu do Lecha Poznań

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL