Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kasper Hamalainen: Ceesay namówił mnie na Lecha Poznań

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Szwedzkie media informują, że Kasper Hamalainen przejdzie testy medyczne w Kolejorzu. To już ostatni krok, by transfer Fina z Djurgardens IF stał się faktem.

Portal aftonbladet.se donosi, że Kasper Hamalainen przybył do Polski już w niedzielę, a we wtorek zostanie poddany testom medycznym. 26-latek narzeka na drobny uraz, o czym wiedzą przedstawiciele Lecha Poznań, więc badania nie powinny stanąć na drodze finalizacji rozmów.

- Mogę potwierdzić tylko tyle, że jestem w Poznaniu. Kwestii mojej klubowej przyszłości nie będę na razie komentował - powiedział ostrożnie ofensywny pomocnik, który ma być pierwszym zimowym wzmocnieniem zespołu Mariusza Rumaka.

Hamalainen przybędzie do Kolejorza ze szwedzkiego Djurgardens IF, podobnie jak latem 2012 roku gambijski obrońca Kebba Ceesay, który z miejsca wskoczył do podstawowego składu wicelidera T-Mobile Ekstraklasy.

- Zanim wsiadłem do samolotu, rozmawiałem z Kebbą o Lechu oraz o Poznaniu. Ceesay jest moim kolegą, znamy się świetnie i on zapewnił mnie, że w Lechu cieszy się futbolem. Mówił mi też pozytywne rzeczy o mieście - ujawnił Fin.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL