WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W środę Arka podpisze kontrakty z trzema piłkarzami. Będzie też czwarty?

Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
Nie w poniedziałek jak wcześniej planowano, a w środę trójka zawodników zwiąże się kontraktami z gdyńską Arkę. Do tej grupy może dołączyć też czwarty - Piotr Pietkiewicz.

Arka warunki kontraktu z Rafałem Grzelakiem, Dawidem Kubowiczem oraz Jakubem Miszczukiem miała już ustalone w zeszłym tygodniu. Aby umowy mogły wejść w życie, podpisać muszą się jeszcze sami zainteresowani. - Drużyna dostała wolne i fizycznie dopiero w środę piłkarze pojawią się w klubie. Tego dnia na pewno podpiszą kontrakty - poinformował portal SportoweFakty.pl Tomasz Rybiński, rzecznik prasowy klubu z Gdyni.

O tym, że żółto-niebiescy zwiążą się kontraktem z byłym reprezentantem kraju informowaliśmy na łamach naszego portalu. Wówczas Michał Globisz wspomniał, iż w klubie nie wykluczają wariantu z półtorarocznym mariażem. - W zasadzie można powiedzieć, że Rafał jest już praktycznie nasz. Nie chcę wychodzić przed szereg i zdradzić warunków kontraktu, czyli na jak długo podpiszemy umowę, bo wciąż dopracowujemy tę kwestię, ale sądzę, że w granicach półtorej roku - mówił wiceprezes Arki ds. sportowych.

Parafki złożą także: 25-letni Kubowicz, który wzmocni konkurencję na prawej obronie oraz 23-letni Miszczuk - konkurent Macieja Szlagi o miejsce w bramce. To jednak nie koniec. Blisko finalizacji jest także transfer Piotra Pietkiewicza. Ten 18-latek ostatnio grał w Lechii Dzierżoniów. Z Lechią Arka negocjuje wysokość odstępnego. 

Piłkarz Arki: Mamy zawodników stworzonych do gry ofensywnej

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL