Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Byrtek, Niechciał i Reiman wiosnę spędzą poza Podbeskidziem

Paweł Sala
Paweł Sala
Trzech zawodników Podbeskidzia zostało wypożyczonych na pół roku do innych klubów. Są to Damian Byrtek, Mateusz Niechciał oraz Wojciech Reiman.

Cała trójka nie miała większych szans na grę w przebudowanym zespole Podbeskidzia Bielsko-Biała. Już w przerwie zimowej sztab szkoleniowy Górali nie widział dla nich miejsca w składzie, stąd działacze klubu postanowili wypożyczyć zawodników do innych zespołów. Zarówno Damian Byrtek, jak i Mateusz Niechciał oraz Wojciech Reiman zostali wypożyczeni do klubów z niższych lig do końca czerwca bieżącego roku.

Środkowy obrońca Damian Byrtek oraz boczny obrońca Mateusz Niechciał wiosnę spędzą w pierwszoligowym Okocimski Brzesko. Byrtek to reprezentant Polski do lat 21. Ma za sobą trzynaście rozegranych spotkań w T-Mobile Ekstraklasie. Z kolei Niechciał, który trafił przed sezonem do Podbeskidzia, nie wystąpił w żadnym spotkaniu w barwach tej drużyny. Rundę spędził w zespole Młodej Ekstraklasy. 

Wojciech Reiman przenosi się do drugoligowej Stali Stalowa Wola. Jesienią piłkarz wystąpił w dwóch spotkaniach ekstraklasy w barwach Podbeskidzia.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL