Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piątek w La Liga: FIFA ukarze Mourinho? Busquets otrzyma nowy kontrakt

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Ostatnie słowa Jose Mourinho, dotyczące sfałszowania wyborów najlepszego trenera roku mogą nie ujść Portugalczykowi płazem. Tymczasem w weekend Jordi Roura spotka się w USA z trenerem FC Barcelony.

FIFA ukarze Mourinho?

Jose Mourinho w środku tygodnia przyznał, że nie pojawił się na gali FIFA, ponieważ w wyborach pojawiły się nieprawidłowości. Później kapitan reprezentacji Macedonii, Goran Pandev zaznaczył, że m.in. jego głos został sfałszowany.

W odpowiedzi, FIFA przedstawiła oryginalny faks od macedońskiej federacji z podpisem gracza Napoli, który zaznaczył na pierwszym miejscu Vicente del Bosque, a następnie Josepa Guardiolę i Juergena Kloppa.

- To co powiedział Mourinho jest nieodpowiedzialne. Przestudiujemy jego słowa i zobaczymy jaką decyzję podejmiemy - przyznał jeden z przedstawicieli FIFA, Bryan Jimenez.

Casillas zagra w następnym meczu?!

Po kontuzji w pierwszej treningowej gierce Realu Madryt wziął udział Iker Casillas. Golkiper Królewskich przyznał po spotkaniu, że "czuje się dobrze" i najprawdopodobniej będzie do dyspozycji Jose Mourinho w najbliższym ligowym spotkaniu przeciwko Saragossie.

FC Barcelona planuje kolejny sezon

W związku z przerwą na mecze reprezentacji do USA w najbliższy weekend wybiera się Jordi Roura, który będzie rozmawiać z Tito Vilanovą na temat zbliżającego się starcia z PSG. Obaj trenerzy będą również analizować sytuację klubu przed kolejnym sezonem. Co ciekawe, w podróży powrotnej do samolotu wsiądzie także Vilanova, który kolejny mecz powinien poprowadzić z ławki rezerwowych.

Priorytetem dla Dumy Katalonii jest podobno przedłużenie kontraktu z Sergio Busquetsem (obecnie umowa ważna do 2015 roku z klauzulą wykupu w wysokości 150 mln euro). Ponadto w klubie zastanawiają się nad prolongatami dla Davida Villi i Gerarda Deulofeu, a także przyszłością Alexisa Sancheza i ewentualnym zakupem Neymara.

Oglądaj La Liga NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL