Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koniec sagi o Anelce / Francuz chce grać w Chelsea

Maciej Krzyśków
Maciej Krzyśków
Agent napastnika Boltonu Wanderers i reprezentacji Francji Nikolasa Anelki - Doug Pingisi w wypowiedzi dla L'Equipe oznajmił, że jego klient życzy sobie, aby do końca obecnego tygodnia został definitywnie wytransferowany do Chelsea Londyn. - Nicolas naprawdę chce iść na Stamford Bridge - ogłosił Pingisi i zdradził, że decydującą rolę w tym transferze odgrywają sportowe ambicje byłego zawodnika Arsenalu Londyn, Realu Madryt czy FC Liverpoolu.

Tymczasem angielskie media poinformowały, że Bolton odrzucił ofertę 12 mln funtów za transfer Anelki. Po wypowiedzi agenta Francuza wszystko wskazuje na to, że niebawem kluby ponownie usiądą do rozmów.

- Nicolas jest spokojny. Cieszy się, że znajduje się na pierwszym miejscu na liście życzeń The Blues i ma nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu oba kluby dojdą do porozumienia - dodał Pingisi.

Perspektywa walki o czołowe miejsce w Premiership, start w Lidze Mistrzów - oto powody, dla których Anelka jest zdeterminowany trafić do Londyny podczas zimowego okienka transferowego. - Dla mojego klienta to naprawdę ważna rzecz, że znalazł się klub, dzięki któremu znowu będzie miał okazję na co dzień grać o największe trofea - oświadczył Doug Pingisi.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL