Najnowsze Wyniki/Kalendarz

O co chodzi Lehmannowi?

Maciej Krzyśków
Maciej Krzyśków
Niemieckie media poinformowały w czwartek, że Jens Lehmann uzgodnił prawie wszystkie szczegóły w umowie z Borussią Dortmund i na dniach ma zostać przedstawiony jako nowy golkiper BVB. Tymczasem The Sun informuje, że Lehmann może nie przenieść się do Dortmundu, jeżeli otrzyma propozycję dłuższego niż sześć miesięcy kontraktu.

Niemiec chciałby mieć kartę zawodniczą na ręku po zakończeniu Euro 2008, dlatego też nie zamierza wiązać się na dłużej z Borussią. Nie wiadomo, jak na decyzję 38-letniego reprezentanta Niemiec zareagują włodarze BVB, ale pewne jest, że Lehmann jest w stanie spędzić nawet najbliższe pół roku na ławce rezerwowych Arsenalu, byle tylko po zakończeniu sezonu mieć kartę na ręku i pertraktować, bez stron trzecich, z potencjalnymi pracodawcami.

- Jeżeli moje prywatne żądania zostaną spełnione, wówczas jestem skłonny od razu opuścić Arsenal. Na pewno jednak nie podpiszę dłuższej niż na pół roku umowy z nowym klubem, bo w lipcu chcę mieć możliwość dokonania samodzielnego wybrou nowego klubu - powiedział dla The Sun Jens Lehmann.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL