Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Beenhakker leci do Boruca

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
Leo Beenhakker wyciąga rękę do Artura Boruca. Holenderski szkoleniowiec w sobotę leci na spotkanie Celtiku Glasgow, by spotkać się z zawieszonym bramkarzem reprezentacji Polski - donosi Przegląd Sportowy.

- Najwyższy czas załatwić tę sprawę - miał powiedzieć Leo Beenhakker po meczu z San Marino. Z trójki zawodników, którzy za wybryki we Lwowie zostali zawieszeni, Dariusz Dudka i Radosław Majewski już przeprosili i wyrazili skruchę. Tego samego Holender oczekuje od Artura Boruca.

Beenhakker wybrał odpowiedni moment. W bramce reprezentacji dobrze radzi sobie Łukasz Fabiański, a Boruc dodatkowo ma problemy w klubie. Holender chce także po ludzku pomóc najlepszemu polskiemu bramkarzowi, bo wie, że powrót Boruca do kadry może mieć ożywczy wpływ na pozostałych reprezentantów. Oczekuje jednak przeprosin i przyznania się do winy.

W sobotę Celtik Glasgow w meczu wyjazdowym spotka się z Motherwell.

Komentarze (8):

 • coperfield Zgłoś
  Normalnie włos się jerzy! Piłkarz zachował się skandalicznie odbiło mu w pale i jeszcze innych nie tylko piłkarzy do tego wplątuje a trener ma jeszcze przepraszać go? opamiętaj się!
  Czytaj całość
  Prędze czy później będzie musiał po niego sięgnąć, zaraz to nazwiska grają czy gracze w formie? tj. bez względu kto jest trenerem ten a ten gracz ma być wkadrze obojętnie jak się zachowuje i jaki to ma wpływ na kadrę? nonsens i bzdura, poza tym Boruc nie jest niezastąpiony i nie dlatego reprezentacja gra gorzej, tylko przez obecnego trenera i brak tych najlepszych ofensywnych graczy w kadrze. Niech jedzie chociaż nie pochwalam tej metody raczej do Majewskiego czy tu przede wszystkim do Jelenia i Wichniarka a co nam z Boruca w obecnej sytuacji i jego formie.
  • alex Zgłoś
   Pyknie z Borucem butle i będzie git.:) Żenada.
   • matinio tGKM Zgłoś
    Leo pewnie nie jedzie usłyszec przeprosin tylko powie mu że chce aby Boruc do kadry wrócił...zresztą prędzej czy później i tak po niego wyciągnąłby rękę bo coraz gorzej gra nasza
    Czytaj całość
    reprezentacja...dobrze że chociaż w żużlu nasi odnoszą sukcesy..Pozdro
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    PRZEJDŹ NA WP.PL