Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze Ruchu z wizytą w gimnazjum

Michał Piegza
Michał Piegza
Chorzowskie Gimnazjum nr 1 odwiedzili w piątek dwaj piłkarze Ruchu Chorzów. W murach szkoły gościli bramkarz Krzysztof Kamiński oraz pomocnik Robert Chwastek.

Ruch Chorzów kontynuuje cykl spotkań piłkarzy z uczniami szkół. W piątek gracze Niebieskich Krzysztof Kamiński oraz Robert Chwastek gościli w chorzowskim Gimnazjum nr 1.


Zawodnicy odpowiadali na pytania uczniów, które często do łatwych nie należały. Krzysztof Kamiński musiał "tłumaczyć się" dlaczego... nie obronił rzutu karnego w meczu z Legią oraz w jaki sposób okazał się lepszy od Miroslava Radovicia. - Przed spotkaniem oglądałem w internecie jak karne wykonują gracze Legii. Akurat strzałów Radovicia nie znalazłem. Przy karnym wybrałem róg i obronilem - wyjaśnił bramkarz.

Z kolei Robert Chwastek przekonywał, że przydomek "Messi" to dziennikarska nadinterpretacja i tłumaczył jak wygląda dieta sportowców. - Przede wszystkim węglowodany - stwierdził.

Po spotkaniu uczniowie mogli zrobić zdjęcie z piłkarzami oraz zebrać autografy, a następnie w pobliskiej hali zagrali z zawodnikami w piłkę. Chorzowscy gimnazjaliści długo będą wspominali wizytę swoich idoli.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL