Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Staniek: W Grudziądzu bardzo mi się podoba

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz
Marcin Staniek to jeden z głównych filarów defensywy grudziądzkiej drużyny. Doświadczony stoper za swoją postawę na boisku zbiera dobre recenzje i nie ukrywa, że chciałby zostać w Olimpii.

Przypomnijmy, iż umowa "Staniola" wygasa z końcem obecnego sezonu. Jednak jak przyznaje sam zawodnik, w Grudziądzu czuje się bardzo dobrze i wierzy, że sfinalizuje nowy kontrakt z klubem. - Rozważam przedłużenie umowy z Olimpią. Jestem nawet po rozmowach, ale nowego kontraktu jeszcze nie podpisałem. W Grudziądzu jestem już ponad rok i muszę powiedzieć, że klub ciągle się rozwija i to jest dobry prognostyk na przyszłość. Jestem takiego zdania, że nad każdą propozycją warto się zastanowić i wziąć wszystkie za i przeciw. Jednak na razie skupiam się na reprezentowaniu barw Olimpii jak najlepiej, a co dalej będzie czas zweryfikuje - przyznał Marcin Staniek.

Dobra forma na boisku została zauważona także przez skautów innych klubów. Staniek jednak jak na razie nie chce wypowiadać się na ten temat i odpowiada dyplomatycznie, ale jednoznacznie. - Czy jest zainteresowanie innych klubów? Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Kontrakt z Olimpią mam do końca czerwca i w tej chwili koncentruję się tylko i wyłącznie na dobrej grze dla mojego pracodawcy - zakończył obrońca.

Marcin Staniek na brak ofert narzekać nie możeMarcin Staniek na brak ofert narzekać nie może

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL