Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koszmar Marcina Cabaja w meczu z Cracovią (wideo)

Maciej Kmita
Maciej Kmita
[tag=6462]Marcin Cabaj[/tag] nie będzie dobrze wspominał środowego meczu z Cracovią. W 63. minucie spotkania bramkarz Sandecji Nowy Sącz przepuścił piłkę do swojej bramki po zagraniu Marcina Makucha...

W 63. minucie Makuch zagrał piłkę do Cabaja klatką piersiową, ale bramkarz nie potrafił jej opanować i wturlała się ona za linię bramkową, dając Cracovii prowadzenie i ostatecznie zwycięstwo w meczu przyjaźni.

Swojego bramkarza po meczu usprawiedliwiał trener Sandecji Mirosław Hajdo , mówiąc że należy go oceniać przez pryzmat całego sezonu, a nie tylko tej interwencji, a Cabaj to bez wątpienia jeden z ojców utrzymania sądeczan w I lidze.

Trener Cracovii Wojciech Stawowy stwierdził, że błędem rywali było to, że Cabaj wbrew starej piłkarskiej prawdzie otrzymał piłkę w światło swojej bramki i dodał: - Nie rozmawiałem z Marcinem po meczu, ale jestem w stanie się domyślić, jak się czuje i do tego jak to będzie interpretowane. Najlepszym bramkarzom świata się to zdarza. Trudno nam było pokonać Marcina w innych sytuacjach, bo w tym meczu bronił naprawdę bardzo dobrze.

Raport SportoweFakty.pl: Kto z I ligi do ekstraklasy?

Komentarze (21):

Wszystkie komentarze (21)

Komentarze (21)

×
    Wszystkie komentarze (21)
    PRZEJDŹ NA WP.PL