Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Agenci Lewandowskiego w ogniu krytyki. "Zachowują się niepoważnie"

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
- Lewandowski ma złych doradców - mówi wprost w rozmowie z Bildem doświadczony niemiecki agent. Co zarzuca Cezaremu Kucharskiemu i Maikowi Barthelowi?

O żadnym piłkarzu nie jest w ostatnich tygodniach tak głośno jak o Robercie Lewandowskim. Dalszymi losami polskiego napastnika żyją media w całej Europie, które zastanawiają się, czy wicekról strzelców Bundesligi wybierze Bayern Monachium, Real Madryt, czy też może Manchester United. Podczas gdy saga z "Lewym" w roli głównej trwa od miesięcy, inni równie klasowi zawodnicy (m.in. Mario Goetze) potrafią zmienić klub w ciągu jednego bądź kilku dni bez zbędnego szumu. Czy za zamieszanie wokół snajpera Borussii Dortmund odpowiedzialni są jego doradcy?

- Nie ma wątpliwości, że Lewandowskiemu źle się doradza. Temat jego transferu od miesięcy jest publicznie wałkowany, mimo że zawodnik ma ważny kontrakt w Dortmundzie do 2014 roku. To niepoważne, podobnie jak niepoważne jest zachowanie jego agentów. Zgodnie z obowiązującymi regułami piłkarz może negocjować z innymi klubami od 1 stycznia 2014 roku, a takie zachowanie jak obecne stawia go w bardzo złym świetle - uważa agent wielu niemieckich graczy, Ronny Zeller.

- Bardzo ważne jest to, by dotychczasowy klub zawsze był pierwszym partnerem do rozmów. Dotyczy to także takich sytuacji, gdy wszystko wskazuje na koniec współpracy i transfer. W Niemczech aktywnych jest około 60-80 agentów, z których większość jest profesjonalistami i posiada licencję niemieckiej federacji. Niestety zdarzają się także czarne owce - tłumaczy Zeller, krytykując przedstawicieli Lewandowskiego. - Czy Borussia popełnia jakieś błędy w sprawie Lewandowskiego? Sądzę, że nie, natomiast z pojawiającymi się każdego dnia doniesieniami z Polski po prostu nic nie da się zrobić - puentuje.

Lewandowski odrzucił ofertę Realu Madryt?!

Komentarze (14):

 • Chandler Bing Zgłoś
  Dzień bez lewego dla Pana redaktora dniem straconym rozumiem? Może by się tak zająć czymś pożytecznym bo to już nudne jest! Piszecie że jest o nim głośno a codziennie po kilka
  Czytaj całość
  kolejnych bzdur to wrzucacie. Facet naprawdę gra super piłkę jak dla mnie ale pisanie dzień w dzień tego samego przynosi tylko wstyd. Rozmowy z klubem przez adwokata i inne rzeczy, naprawdę lewy idzie tylko na kasę?
  • kamson Zgłoś
   przychodzi Lewy do lekarza:-imię?-Robert-nazwisko?-Lewandowski-adres?-niech sie doktór pyta Czarka-ok piszemy bezdomny
   • sebam Zgłoś
    tak się zastanawiam co bedzie jak już wkońcu lewy pojdzie gdzieś to co pan Kostorz(autor tekstu) będzie robil,,, chyba Pan straci robote bo tylko Pan i tylko o roberciku pisze.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL