Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Luis Alberto i Simon Mignolet jedną nogą w Liverpoolu

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Liverpool FC jest o krok od sfinalizowania podwójnego transferu. Na Anfield trafią napastnik Luis Alberto oraz bramkarz Simon Mingolet.

W piątek na testach medycznych w Liverpoolu FC przebywał Luis Alberto. Wydawało się, że jeszcze tego samego dnia The Reds poinformują o podpisaniu kontraktu. Jednak tak się nie stało, ale Hiszpan jest o krok od sfinalizowania transferu z Sevilli FC.

20-latek gra w ataku i ma kosztować Liverpool około 7 milionów funtów. W poprzednim sezonie strzelił dla FC Barcelony B (był tam wypożyczony) 11 bramek i dołożył 18 asyst na zapleczu Primera Division.

Tymczasem drugim nabytkiem będzie Simon Mignolet, bramkarz Sunderlandu. Oba kluby ustaliły kwotę odstępnego, która wyniesie 11 milionów funtów. Do finalizacji transferu pozostało uzgodnienie warunków kontraktu indywidualnego oraz przejście pozytywnie testów medycznych. 

Mignolet trzy lata temu kosztował Czarne Koty 2 miliony funtów. Kupno go na Anfield może oznaczać, że Jose Reina zmieni otoczenie i przeniesie się do FC Barcelony.

Bitwa o Wayne'a Rooneya trwa w najlepsze

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL