Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Legia Warszawa przegra wyścig po reprezentanta Cypru?

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Kolejnym nabytkiem mistrza Polski może zostać Dosa Junior, jednak interesują się nim też inne kluby. Czy solidny stoper trafi na Łazienkowską?

Według cypryjskich mediów Legia Warszawa od dłuższego czasu zabiega o Dosę Juniora z AEL-u Limassol. 26-letni zawodnik miał stać się priorytetem Wojskowych po tym, jak na Łazienkowską nie trafił Inigo Lopez.

Urodzony w Lizbonie mierzący 188 centymetrów Junior przeniósł się na Cypr w 2006 roku, a od czterech lat jest zawodnikiem AEL-u. W minionym sezonie rozegrał 6 spotkań w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz 5 meczów w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Według najnowszych doniesień 7-krotny reprezentant Cypru nie przejdzie jednak do Legii, ale do jednego z klubów rosyjskich, który złożył atrakcyjną ofertę zawodnikowi oraz jego dotychczasowemu pracodawcy.

Legia w ostatnim czasie przeszła do transferowej ofensywny i w krótkim czasie pozyskała trzech zawodników: Helio Pinto, Łukasza Brozia oraz Raphaela Augusto. Do zespołu Jana Urbana wciąż nie przybył jednak solidny defensor, który wypełniłby lukę po Arturze Jędrzejczyku i Michale Żewłakowie.

W minionym sezonie Dosa Junior strzelił gola m.in. w meczu z Anderlechtem:

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL