Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Król ma grać w Piaście, a 4 miesiące temu...

Maciej Kmita
Maciej Kmita
[tag=5124]Krzysztof Król[/tag] pojawił się na zgrupowaniu Piasta Gliwice w Wiśle. 26-letni lewy obrońca ma w nowym sezonie wypełnić w zespole Marcina Brosza lukę powstałą po odejściu Pawła Oleksego.

Król od lutego był związany z Sheriffem Tyraspol, z którym zdobył mistrzostwo Mołdawii, ale nie był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny. Wystąpił w 9 na 15 możliwych spotkań, w tym trzy razy wchodził do gry z ławki.

Piast Gliwice oficjalnie nie poinformował o pojawieniu się Króla (pierwsze z prawej) na zgrupowaniu, ale zdjęcia z treningu są jednoznaczne / fot. piastgliwice.euPiast Gliwice oficjalnie nie poinformował o pojawieniu się Króla (pierwsze z prawej) na zgrupowaniu, ale zdjęcia z treningu są jednoznaczne / fot. piastgliwice.eu

Wychowanek Górnika Radlin w grudniu minionego roku rozwiązał kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała i zanim trafił do Mołdawii, był bliski gry właśnie w Piaście lub w szkockim St. Johnstone. 17 lutego związał się z Sheriffem, bo - jak pisał na twitterze - Mołdawianom "bardzo zależało".

Teraz po 4 miesiącach w Mołdawii wraca do Polski, którą z taką ulgą opuszczał jeszcze w lutym... Aż dziw, że nie trafił do amerykańskiej Major League Soccer.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL