WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarz Legii Warszawa walczy o angaż w Widzewie

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
We wtorek powiększyło się grono testowanych zawodników w zespole Widzewa Łódź. Jednym z nich jest zawodnik stołecznej Legii - Bartosz Widejko, który ostatnio był wypożyczony do Wigier Suwałki.

22-letni Bartosz Widejko to lewonożny zawodnik, a jego nominalną pozycją jest lewa strona defensywny. Przez ostatnie pół roku defensor reprezentował barwy drugoligowych Wigier Suwałki i w tym czasie rozegrał 16 ligowych spotkań. Zanim Widejko trafił do stołecznego zespołu, był on graczem UKS SMS Łódź, skąd zna go obecny trener Widzewa Radosław Mroczkowski. Wychowanek Orlika Reszel to trzeci gracz Legii Warszawa, który w tym okresie przygotowawczym jest sprawdzany przez sztab szkoleniowy czerwono-biało-czerwonych. W ubiegłym tygodniu z łódzkim zespołem trenowali Marcel Gąsior oraz Łukasz Bogusławski, lecz nie zdołali przekonać do siebie sztabu szkoleniowego Widzewa Łódź.

Z zespołem czterokrotnych mistrzów Polski trenują wciąż Karol Tomczyk, Łukasz Białożyt, Łukasz Staron oraz Bartosz Tyktor, a także David Kwiek, Tomasz Mokwa oraz Tomasz Wełnicki, którzy jako jedyni przeszli pierwszy etap testów w łódzkim zespole.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL