Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Kafarski: Chcemy walczyć o ekstraklasę

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Nowy szkoleniowiec Olimpii Grudziądz wierzy, że jego zespół może włączyć się do walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

- Wierzę, że moją drużynę stać na bardzo dobre miejsce w lidze. Mam nadzieję, że zostaną jeszcze poczynione ruchy transferowe, które pozwolą na większą rywalizację w zespole, bo to jest niezmiernie ważne w kontekście całego sezonu, który jest bardzo długi i trudny. Jednocześnie szeroka i równa kadra pozwoli nam grać o cele, które są przed nami postawione. Ta liga nie jest łatwa. Jest wiele bardzo dobrych drużyn, ale my postaramy się zrealizować nasz cel, czyli powalczyć o ekstraklasę - przyznał podczas swojej pierwszej konferencji prasowej w nowej roli Tomasz Kafarski.

Co skłoniło byłego trenera między innymi Lechii Gdańsk i Floty Świnoujście do podjęcia pracy w Grudziądzu? - Przede wszystkim jasny cel sportowy i determinacja ze strony prezesa oraz dyrektora, którą wykazywali się podczas zeszłotygodniowych rozmów. Cieszę się, że tu jestem i zrobię wszystko, by spełnić oczekiwania władz klubu jak i kibiców - zapewniał cytowany przez oficjalny serwis klubowy szkoleniowiec Olimpii Grudziądz.

Źródło: gksolimpia.com.

 Oficjalnie: Tomasz Kafarski trenerem Olimpii Grudziądz

Komentarze (6):

 • Pozor Zgłoś
  Olimpia gra ciekawą dla oka piłkę + transfery robią efekt ale dla mnie Kafarski to trener bez charakteru.. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
  • Draumr Zgłoś
   Blablabla! Narazie to mogą zostać mistrzem powiatu grudziądzkiego. To klub bez kibiców i bez przyszłości - piłkarskiej. Niestety!!! Now wiem, grał w I lidze i zajął 9 miejsce, a PP
   Czytaj całość
   awansował do 1/4 finału. I co z tego? Ilu Grudziądzan gra w tym klubie? No ilu? A teraz możecie mnie minusować!!!
   • elvar Zgłoś
    Często jest tak że baza jest gotowa na tip-top a awansu sportowego brak.Niech próbują bo całą otoczkę są w stanie zrealizować.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL