Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiany kadrowe w GKS Tychy

Michał Piegza
Michał Piegza
W zespole GKS Tychy latem znacznie zmieni się skład drużyny. Z klubu odeszło kilku zawodników, którzy w poprzednim sezonie występowali w wyjściowym składzie.

32 piłkarzy obecnych było na pierwszych zajęciach piłkarzy GKS Tychy. Drużynę z Górnego Śląska od nadchodzącego sezonu prowadzić będzie Tomasz Fornalik.

Na treningu nie pojawili się Piotr Rocki, Ivica Zunić, Mateusz Mączyński, Piotra Misztala  oraz Marcina Ściańskiego. Ostatni z wymienionych leczy kontuzję. Z kolei "Rocky" prawdopodobnie przejdzie do Kolejarza Stróże. Doświadczony zawodnik otrzymał ofertę przedłużenia umowy, ale raczej w Tychach nie zostanie. Być może w klubie wciąż występował będzie Mączyński. Jednak GKS nie chce płacić Gwarkowi Zabrze za transfer definitywny zawodnika. W grę wchodzi jedynie kolejne wypożyczenie. Bramkarz Misztal do końca tygodnia będzie przebywał na testach w Ruchu Chorzów. Do GKS na pewno nie wróci natomiast Zunić.

Podczas treningu Tomasz Fornalik przyglądał się kilku nowym piłkarzom. Blisko GKS są Gabriel Nowak oraz Wojciech Król. W klubie testowany jest także Piotr Koman (swego czasu bronił barw Podbeskidzia Bielsko-Biała). Na zajęciach obecni byli także: Daniel Sobas (Rozwój Katowice), Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno), Patryk Bryła (KS Polkowice), Piotr Masztaler (Raków Częstochowa), Kamil Łączek (Ruch Zdzieszowice), Michał Suda (Polonia Łaziska) i Krzysztof Cegiełka (Ursus Katowice).

Podczas przygotowań do sezonu tyszanie udadzą się na 3-dniowy obóz do Rybnika-Kamienia. Dodajmy, że trenerem bramkarzy GKS został Maciej Kowal. Wciąż nie jest znane nazwisko asystenta Tomasza Fornalika.

I liga: Jak (gdzie i ile) oni trenują?

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL