Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tylko na SportoweFakty.pl: Tak mieszka Cracovia w Zakopanem (foto)

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Cracovia od tygodnia przebywa na przedsezonowym zgrupowaniu w Zakopanem. Zobacz z portalem SportoweFakty.pl, jak przebiega dzień Pasów na obozie w stolicy polskich Tatr.

Pasy rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu 24 czerwca jako ostatnie z drużyn T-Mobile Ekstraklasy. Po dwóch dniach treningów na własnych obiektach, krakowianie wyjechali na zgrupowanie. Początkowo mieli nocować w Białce Tatrzańskiej, ale porzucono ten pomysł ze względu na brak odpowiednich obiektów sportowych w tym miejscu.


Ich bazą jest Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem. W odnowionym parę miesięcy temu hotelu korzystają z odnowy biologicznej, basenu, siłowni i sal gimnastycznych, a z hotelu do kompleksu sportowego, w którym korzystają z boiska i tras biegowych mają 200 metrów.

Cracovia poza dniami, w których rozgrywa sparingi, trenuje dwa razy dzienne. Przed południem podopieczni Wojciecha Stawowego mają trening o charakterze motorycznym, a popołudniu zajęcia stricte piłkarskie.

Wraz z Pasami w hotelu COS-u mieszkają lekkoatleci, ciężarowcy i pingpongistki z Adrianem Zielińskim i Natalią Partyką na czele oraz trampkarze z Akademii Piłkarskiej "21" prowadzonej przez Tomasza Frankowskiego, Marka Koniecznego i Mirosława Szymkowiaka.

Zobacz ekskluzywną galerię z hotelowego życia Cracovii:

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL