Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Widzew Łódź stracił głównego sponsora

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
W ostatnich tygodniach Widzew Łódź stracił nie tylko kilku kluczowych zawodników, a także głównego sponsora. Dotychczasowy, firma Carlsberg Polska, postanowił nie przedłużać wygasającej umowy.

Firma Carlsberg Polska sponsorowała Widzew Łódź od 2006 roku. W ramach sponsoringu na koszulkach łodzian widniało logo piwa Harnaś, które znalazło się także na odzieży treningowej i na bandach reklamowych wokół stadionu. Dotychczasowa umowa wygasła wraz z końcem czerwca i choć do rozpoczęcia ligowych zmagań pozostał już tylko tydzień, to łodzianie wciąż nie znaleźli nowego sponsora głównego.

- Rozmawiamy z kilkoma firmami odnośnie sponsoringu. Rynek jest trudny, bo wiadomo, jaka jest sytuacja gospodarcza. Poza tym na rozmowy wpływa kwestia braku nowego obiektu. Być może w najbliższym czasie się to zmieni. Odnośnie współpracy z firmą Carlsberg, to w ciągu najbliższych dni poinformujemy o szczegółach - przyznał Michał Kulesza, członek zarządu Widzewa Łódź.

Jeżeli łodzianie nie znajdą sponsora w ciągu kilku najbliższych dni, to po raz pierwszy od wielu lat przystąpią do rozgrywek bez loga sponsora na koszulkach.

Piłkarze Widzewa Łódź będą grać w tym sezonie bez sponsora na koszulce?Piłkarze Widzewa Łódź będą grać w tym sezonie bez sponsora na koszulce?

Komentarze (5):

 • niktxxx Zgłoś
  Widzew zajął 13 miejsce, bez problemów z licencją itp., a zespołu odeszli m. in. Broź i Stępiński (strzelcy 13 z 30 bramek dla łodzian). W zeszłym sezonie Polonia miała 8-miu
  Czytaj całość
  zawodników mających minimum 100 spotkań w Ekstraklasie. Widzew ma obecnie dwóch. Obecna kadra to m. in. tylko 5-ciu obrońców i 1 (słownie: jeden) napastnik.Punkt 3. - Niemożliwym jest, aby jakiejkolwiek drużynie nie zdarzyła się "wpadka" w trakcie długiego sezonu, nie tylko w Polsce. Legia była najlepsza również w tabeli wiosny, dodatkowo u siebie straciła 1 (!) bramkę.Ale co to za liga bez klasyku, nawet zakurzonego?
  • Perry Zgłoś
   Nie ma sponsora, nie ma kadry, nie ma kasy. Jeśli ten klub nie spadnie, to będzie to jakiś cud.
   • miro7 Zgłoś
    I kibel:(
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL