Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Skorupski zaprezentowany w nowym klubie: Forza Roma! (wideo)

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
W poniedziałek Łukasz Skorupski oraz dwaj inni nowi gracze Giallorossich przywitali się z kibicami. Polski golkiper od dwóch dni trenuje w rzymskim zespole.

Podczas prezentacji w Riscone, gdzie odbywa się obóz przygotowawczy AS Romy, Łukaszowi Skorupskiemu towarzyszyli pozyskany za 13,5 mln euro z Udinese Mehdi Benatia oraz sprowadzony za 5 mln euro z Dinama Zagrzeb Tin Jedvaj.

Wypowiedź polskiego golkipera była lakoniczna. Skorupski najpierw dokładnie wymówił swoje nazwisko, a następnie z pomocą prowadzącego wydarzenie powiedział "Forza Roma!", co rzecz jasna przypadło do gustu zgromadzonej publiczności.

Skorupski od niedzieli bierze udział w zajęciach Giallorossich. Jakie zrobił wrażenie na swoim konkurencie Bogdanie Loboncie? - Po pierwszych treningach widzę w nim dobrego bramkarza, który ma potencjał, by stać się znakomitym bramkarzem. Ma świetne warunki fizyczne oraz duże umiejętności, a poza tym tylko 22 lata - przyznał Rumun.

- Serdecznie witam Skorupskiego w Rzymie i życzę mu długiej przygody z klubem - dodał 35-letni Lobont, którego kariera powoli dobiega końca.

Zobacz prezentację Skorupskiego w Romie:

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL