Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ivan Udarević do Motoru Lublin?

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Obrońca Floty Świnoujście ma za sobą przeciętną rundę wiosenną i nie wystąpił w trzech ostatnich sparingach. Może przenieść się do drugoligowca.

Ivan Udarević jest związany z Flotą Świnoujście od trzech sezonów i przez większą część tego okresu był podstawowym obrońcą. Jego problemy rozpoczęły się zimą. W klubie pojawił się Michał Stasiak, a Udarević zaczął sporadycznie pojawiać się na boisku.

W rundzie wiosennej zagrał wyłącznie w pięciu meczach, na dodatek przez kilka dni trenował poza pierwszym zespołem. Trener Dominik Nowak postanowił zesłać Udarevicia oraz Ensara Arifovicia do rezerw za wprowadzanie niezdrowej atmosfery.

W okresie przygotowań Udarević zagrał wyłącznie w dwóch sparingach, po raz ostatni 6 lipca przeciw Błękitnym Stargard Szczeciński.

Realna wydaje się opcja wypożyczenia lub odejścia tego zawodnika z Floty. Kierunkiem w którym miałby podążyć jest Motor Lublin.

- Bierzemy pod uwagę wariant, że Ivan odejdzie. Jeżeli to stanie się faktem - będziemy musieli zareagować jakimiś ruchami kadrowymi - wyjawił trener Wyspiarzy Bogusław Baniak.

Ivan Uderević przeniesie się do Motoru Lublin?Ivan Uderević przeniesie się do Motoru Lublin?

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL