Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znany nowy trener FC Barcelony!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mistrzowie Hiszpanii do nowego sezonu mają przystąpić ze szkoleniowcem, który jeszcze nigdy nie prowadził ekipy z Europy.

Hiszpańskie media nie mają wątpliwości - FC Barcelonę w kolejnym sezonie poprowadzi Gerardo Martino. Argentyńczyk z Dumą Katalonii podpisze 3-letni kontrakt, a w stolicy Katalonii pojawi się we wtorek wraz ze swoim asystentami Jorge Pautasso i Elvio Paolorroso.

Blaugrana zdecydowała więc związać się z trenerem, który pozostawał bez pracy. Ostatnio popularny "El Tata" prowadził Nevells Old Boys. Z argentyńską ekipą sięgnął po mistrzostwo i awansował do półfinału Copa Libertadores.

Ponadto Martino, w roli szkoleniowca, ma na koncie cztery mistrzostwa Paragwaju. W latach 2006-2011 był również selekcjonerem tego kraju - wywalczył awans na mistrzostwa świata 2010, na których Guarani wygrali swoją grupę i odpadli dopiero po skromnej porażce z Hiszpanią w ćwierćfinale.

Przypomnijmy, że w piątek świat obiegła wiadomość o trzecim nawrocie nowotworu Tito Vilanovy, który tym razem musiał ostatecznie zrezygnować z pracy na Camp Nou.

Niesamowita historia Tito Vilanovy - piękny sen przerwany przez chorobę

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL