Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LE: Lech Poznań jeszcze bez awansu, ale już obserwuje potencjalnych rywali

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Lech jeszcze nie wyeliminował FC Honka Espoo, lecz już lustruje potencjalnych rywali w III rundzie. Poznaniacy będą obserwować czwartkowe mecze Żalgirisu Wilno i Pjunika Erewań.

Kolejorz chce zgłębić nie tylko sportowe możliwości Litwinów i Ormian, ale także jak najlepiej rozeznać się w kwestiach logistycznych.

- Dwie osoby z naszego klubu udały się na obserwację. Jedna zajmie się Żalgirisem, zaś druga Pjunikiem. Mamy w planach zarówno analizę czysto piłkarską, jak i sprawdzenie wszelkich spraw związanych z ewentualną podróżą - powiedział Mariusz Rumak.

W klubie z ul. Bułgarskiej nie ukrywają, że lepszą opcją byłaby gra z Litwinami. - Wiadomo, że lot do Wilna byłby krótszy, a to na pewno pozytywny czynnik. Jeśli chodzi natomiast o sprawy sportowe, to zdam się na ślepy los - dodał trener.

W przypadku trafienia na Żalgiris Rumak przypomniał jednak o jednej dość zasadniczej kwestii. - Podobnie jak z FC Honka, spotkanie wyjazdowe rozgrywalibyśmy na sztucznej nawierzchni.

Na razie wszystko wskazuje na to, że Kolejorz uda się właśnie na Litwę. Powód? Tydzień temu ekipa z Wilna wygrała u siebie z Pjunikiem 2:0 (jedną z bramek strzelił Kamil Biliński).

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

El. LE: Awans niemal pewny, ale trybuny oczekują wygranej - zapowiedź meczu Lech Poznań - FC Honka Espoo

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL