Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezes Legii: Transfer Savioli to żart kibiców

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Prezes Legii Warszawa [tag=34826]Bogusław Leśnodorski[/tag] w wywiadzie dla Polska The Times zabrał głos w sprawie sprowadzenia na Łazienkowską 3 piłkarzy z dobrym CV jak [tag=5862]Pablo Aimar[/tag] czy [tag=4202]Javier Saviola[/tag].

Sternik mistrzów Polski tłumaczy mechanizm pojawiania się informacji o rzekomych transferach zawodników z głośnymi nazwiskami do Legii: - Pojawia się oferta - menedżera lub składana przez nas. Później jest kontroferta. Jeśli my mówimy sto, a piłkarz pięćset, to na pewno wiele z tego nie wyniknie. Ale jeśli my chcemy go za sto, a on żąda dwieście, wtedy możemy się jakoś porozumieć. Dochodzi do dialogu, przyjeżdżają menedżerowie, przedstawiciele zawodnika. Ktoś kogoś zobaczy w Sports Barze na stadionie, napisze o tym na Twitterze i już jest news.

Ostatnio za sprawą Faktu zrobiło głośno o negocjacjach Legii z Javierem Saviolą, byłym reprezentantem Argentyny i graczem choćby Barcelony czy Benfiki Lizbona. Leśnodorski wręcz wyśmiewa tę historię: - Jeśli chodzi o przykład z Saviolą, to śmieszna historia. Kibice napisali mejla w poniedziałek. Umówili się i zaczęli nakręcać wszystko na portalach społecznościowych. Celowo was wkręcili, zrobili taki żart. Tematu jego gry w Legii nigdy nie było.

Źródło: Polska The Times.

Oficjalnie: Janusz Gol przeszedł do Amkara Perm

Komentarze (2):

 • Gert Zgłoś
  Pan Prezes się ośmiesza. Zorganizowana akcja kibiców? Dobre sobie. Panie Leśnodorski - Jeszcze chwila i z bożyszcza mediów i warszafki będziesz pan nikim. Te same media za chwile wbiją
  Czytaj całość
  panu nóż w plecy. i te pana medialne przepychanki staną sie gwoździem do trumny pana, jako prezesa jeżeli Legia zacznie przegrywać. A zacznie, w ekstraklasie niema hegemonów dominujących na dłużej niż kilka lat. Za dużo pan gadasz głupich rzeczy, i pomimo że dużo dobrego robisz, w końcu możesz pan się przejechać, powiedzieć słowo za dużo, i nikt nie będzie po panu płakał
  • StalTheGreat Zgłoś
   Cała ta liga to jeden wielki żart i kpina.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL