Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Flis, Kołodziejski, Mąka i Sadowski w GKS-ie Tychy

Maciej Kmita
Maciej Kmita
W przededniu startu nowego sezonu I ligi GKS Tychy dokonał kolejnych transferów. Drużynę Tomasza Fornalika zasilili [tag=26381]Bartosz Flis[/tag], [tag=26375]Michał Kołodziejski[/tag], [tag=3241]Daniel Mąka[/tag].i [tag=38262]Szymon Sadowski[/tag]

25-letni Mąka ma na koncie 34 występy i 6 goli w ekstraklasie. W minionym sezonie grał w I-ligowym Zawiszy Bydgoszcz, dla którego na drugim froncie zagrał w 26 spotkaniach i zdobył 7 bramek. Do Tychów trafił na zasadzie wolnego transferu.

22-letni Flis podpisał z GKS-em roczny kontrakt. Ostatni był wolnym zawodnikiem po tym, jak wygasła jego umowa z Ruchem Chorzów. W rundzie wiosennej minionego sezonu był wypożyczony do I-ligowego Okocimskiego Brzesko, dla którego rozegrał w 14 spotkaniach zdobył 2 bramki.

20-letni Kołodziejczyk został wypożyczony do Tychów z Ruchu Chorzów, z którym jest związany od 2010 roku. Młody obrońca grał tylko w zespole Młodej Ekstraklasy Niebieskich.

Również wypożyczony przez GKS został 19-letni Sadowski. Nastoletni defensor jest graczem Concordii Elbląg, dla której w ostatnim sezonie zagrał w 29 meczach II ligi.

Drużyna Tomasza Fornalika przeszła latem dużą metamorfozę. Wcześniej trafili do niej m. in. Maciej Budka (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Damian Krajanowski i Paweł Smółka (Okocimski Brzesko).

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL