Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niemieckie media: Przyszłość Sławomira Peszki wyjaśniona! Przez Parmę z powrotem do Koeln

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Jak informują Kicker i Express, od środy Sławomir Peszko wznowi treningi z niemieckim drugoligowcem, ale w Kolonii będzie grał tylko na zasadzie wypożyczenia.

Dojście do porozumienia w sprawie sytuacji kontraktowej Sławomira Peszki trwało nadspodziewanie długo i przyniosło nieoczekiwane rozwiązanie: 28-latek podpisze 3-letni kontrakt z włoską FC Parmą i natychmiast zostanie na sezon 2013/2014 wypożyczony do FC Koeln!

- Wreszcie! Wszystko jest już jasne i wracam - powiedział w rozmowie z kolońskim Expressem Peszko, a doniesienia o pozytywnym rozwiązaniu sporu pomiędzy piłkarzem i jego agentem Andrzejem Grajewskim, działaczami niemieckiego klubu oraz sponsorem Franzem-Josefem Wernze potwierdził prezes Koeln, Alexander Wehrle.

Peszce niełatwo będzie w krótkim czasie powrócić do gry, ponieważ ostatni oficjalny mecz rozegrał w lutym tego roku, ostatnio trenował we własnym zakresie w Polsce, a drużyna prowadzona przez Petera Stoegera jest już w trakcie sezonu.

Konkurentami byłego reprezentanta Polski do występów w jedenastce klubu z 2. Bundesligi będą przede wszystkim Marcel Risse i Thomas Broeker. Peszko na zapleczu niemieckiej ekstraklasy jeszcze nie występował, ma za to w dorobku 43 mecze w Bundeslidze.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL