Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Borussia zareagowała na słowa Lewandowskiego: Wszystko wyjaśnimy wewnątrz klubu

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Mniej istotne co mówi, ważniejsze co robi - w ten sposób Juergen Klopp komentuje wypowiedź Polaka. Trener wicemistrza Niemiec zapewnia, że z Robertem Lewandowskim nie ma żadnego problemu.

Robert Lewandowski czuje się oszukany i nie wyklucza, że ten stan sprawi, iż w tym sezonie przytrafią mu się słabsze mecze - te słowa niespełna 25-letniego napastnika wywołały falę komentarzy w niemieckiej prasie i poskutkowały tym, że Borussia Dortmund ustami Juergena Kloppa wydała oświadczenie w sprawie.

- Dla mnie to, co Robert robi, jest tysiąc razy ważniejsze od tego, co Robert mówi. A to, co robi, nie jest możliwe tak po prostu do zinterpretowania - tłumaczy trener BVB. - W przypadku Lewandowskiego we wszystkich procesach w klubie wszystko przebiega absolutnie bezproblemowo. Gdyby było inaczej, coś bym na ten temat powiedział i bez wątpienia w jakiś sposób zareagował - dodaje "Kloppo".

Pomimo powyższych zapewnień, że problem z "Lewym" nie istnieje, w najbliższym czasie nie obejdzie się bez rozmowy wychowawczej. - Wszystko, co jest tutaj do przedyskutowania, zostanie przedyskutowane wewnętrznie. Idea jest taka, aby tej sprawy nie rozdmuchiwać, ponieważ wszystko jest w porządku i od środy czy też od wtorku nic się nie zmieniło. Zakładam, że w najbliższych dniach wszystko zostanie wyjaśnione - zapowiada szkoleniowiec.

Kolejne zawirowanie wokół Lewandowskiego tym razem zbiegło się w czasie z przygotowaniami zespołu do otwarcia sezonu w Pucharze Niemiec i Bundeslidze. Już 3 sierpnia dortmundczycy zmierzą się w I rundzie DFB-Pokal z SV Wilhelmshaven, a dokładnie tydzień później rozpoczną rozgrywki ligowe od meczu z FC Augsburg.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL