Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bartłomiej Pawłowski z najniższą notą w Maladze, "potrzebuje jeszcze czasu"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Bartłomiej Pawłowski nie zachwycił hiszpańskich dziennikarzy, którzy ocenili go dość surowo. Na temat Polaka wypowiedział się również trener Bernd Schuster.

Najpopularniejszy sportowy dziennik w Hiszpanii przyznał Bartłomiejowi Pawłowskiemu  "5" w 10-punktowej skali. Taką samą ocenę w zespole Malagi CF otrzymali jedynie wprowadzeni po przerwie Sebastian Fernandez i Pedro Morales, a reszta została oceniona wyżej. Zawodnikami meczu zostali Fernando Tissone i Victor Valdes, którzy dostali po nocie 7,5.

Dziennikarze podkreślają, że Pawłowski przez defensywną grę zespołu nie mógł pokazać swojego prawdziwego oblicza. Na temat naszego reprezentanta wypowiedział się również trener Andaluzyjczyków, Bernd Schuster.

- To młodzi piłkarze, którzy muszą się zaadaptować w Hiszpanii. Dziś było wielkie spotkanie z mistrzami świata i było wiadome, że nie będzie łatwo. Schemat, którym dzisiaj graliśmy więcej już się jednak nie powtórzy. Dla niego i Fabrice'a było to szczególnie trudne. Dajcie im czas, mają dobre umiejętności i są na dobrej drodze - zapewnił niemiecki szkoleniowiec.

Primera Division: Pawłowski nie zbawił Malagi, blady występ rywala Śląska

Rozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (1):

  • MIke_LbN Zgłoś
    A czego Oni tam oczekuja, ze bedzie im w pojedynke wygrywał mecze z barca i realem,, hahah gdyby miał az takie umiejetnosci to nie grałby w Maladze..

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL