Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LE: Znamy sędziego meczu Trabzonspor - Legia Warszawa

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
UEFA wyznaczyła arbitrów, którzy poprowadzą spotkania 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej. Mecze odbędą się w czwartek 24.10.2013.

3. KOLEJKA FAZY GRUPOWEJ LIGI EUROPEJSKIEJ:


gr. K: Anży Machaczkała - Tromsoe IL / czw. 24.10.2013 godz. 18.00
sędzia: Gediminas Mazeika (Litwa)

gr. L: Szachtior Karaganda - AZ Alkmaar / czw. 24.10.2013 godz. 18.00
sędzia: Yevhen Aranovskiy (Ukraina)

gr. G: KRC Genk - Rapid Wiedeń / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Antony Gautier (Francja)

gr. G: Dynamo Kijów - FC Thun / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Halis Ozkahya (Turcja)

gr. H: Slovan Liberec - Sevilla FC / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Mike Dean (Anglia)

gr. H: SC Freiburg - GD Estoril-Praia / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Stanislav Todorov (Bułgaria)

gr. I: Olympique Lyon - HNK Rijeka / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Artur Dias (Portugalia)

gr. I: Betis Sewilla - Vitoria Guimaraes / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Michael Koukoulakis (Grecja)

gr. J: Trabzonspor - Legia Warszawa / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Vladislav Bezborodov (Rosja)

gr. J: Apollon Limassol - Lazio Rzym / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Manuel De Sousa (Portugalia)

gr. K: Sheriff Tyraspol - Tottenham Hotspur / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Liran Liany (Izrael)

gr. L: PAOK Saloniki - Maccabi Hajfa / czw. 24.10.2013 godz. 19.00
sędzia: Fernando Teixeira (Hiszpania)

gr. A: Swansea City - Kubań Krasnodar / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Kristinn Jakobsson (Islandia)

gr. A: Valencia CF - FC Sankt Gallen / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Pol van Boekel (Holandia)

gr. B: Czornomoreć Odessa - Ludogorec Razgrad / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Alexandru Dan Tudor (Rumunia)

gr. B: Dinamo Zagrzeb - PSV Eindhoven / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Paweł Gil (Polska)

gr. C: IF Elfsborg - Esbjerg fB / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Michael Oliver (Anglia)

gr. C: Red Bull Salzburg - Standard Liege / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Ivan Kruzliak (Słowacja)

gr. D: Wigan Athletic - Rubin Kazań / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Florian Meyer (Niemcy)

gr. D: SV Zulte Waregem - NK Maribor / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Stephan Studer (Szwajcaria)

gr. E: Pacos de Ferreira - Dnipro Dniepropietrowsk / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Tony Chapron (Francja)

gr. E: ACF Fiorentina - Pandurii Targu Jiu / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Miroslav Zelinka (Czechy)

gr. F: Girondins Bordeaux - APOEL Nikozja / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Martin Strombergsson (Szwecja)

gr. F: Eintracht Frankfurt - Maccabi Tel Awiw / czw. 24.10.2013 godz. 21.05
sędzia: Antonio Damato (Włochy)


->Wyniki Ligi Europejskiej

->Tabele Ligi Europejskiej

->Klasyfikacja strzelców Ligi Europejskiej

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL