Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trener Trabzonsporu: Jesteśmy faworytem

Maciej Kmita
Maciej Kmita
- Dwaliszwili, Pinto i Kosecki to najgroźniejsi piłkarze Legii - twierdzi przed czwartkowym meczem Ligi Europejskiej trener Trabzonsporu Mustafa Resit Akcay.

Mistrzowie Polski zagrają z bordowo-niebieskimi w ramach 3. kolejki fazy grupowej rozgrywek. Legia po dwóch meczach ma zerowy dorobek punktowy, podczas gdy Turcy zgromadzili 4 "oczka".

- To dla nas bardzo ważny mecz, dla Legii także. Mam nadzieję, że to my będziemy cieszyć się z trzech punktów. Wierzę, że osiągniemy przewagę, która pozwoli nam o wiele łatwiej podejść do listopadowego meczu w Polsce - mówi Akcay, wybiegając już do spotkania 4. kolejki, które zostanie rozegrane za dwa tygodnie na PEPSI Arena.

- Trabzonspor jest odpowiednio przygotowany zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Będziemy bardzo ostrożni, bo Legia to dobry klub. Wiemy, że to klub, który świetnie walczy, dużo biega - postaramy się stawić temu czoła poprzez naszą strategię. Legia jest zgrana. Dwaliszwili, Pinto i Kosecki to najgroźniejsi piłkarze Legii - twierdzi turecki szkoleniowiec.

- Moim zdaniem Trabzonspor jest faworytem, więc liczę na zwycięstwo. Możemy się spodziewać się wszystkiego - kończy Akcay.

Trabzonspor obedrze Legię Warszawa ze złudzeń o awansie do 1/16 finału Ligi Europejskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL