Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szanse Anglii na mundialu? Prezes federacji nie ma złudzeń! (wideo)

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Urugwaj, Kostaryka i Włochy to rywale Anglii w grupie D przyszłorocznych mistrzostw świata w Brazylii. Synowie Albionu nie są zadowoleni z losowania, co zobrazował szef angielskiego związku Greg Dyke.

Anglicy awansowali na mundial, wygrywając grupę, w której rywalizowali z Polską, Ukrainą, Czarnogórą, Mołdawią i San Marino.

Drużyna Roy'a Hodgsona podczas piątkowego losowana trafiła na mistrzów Ameryki Południowej, zawsze groźnych Włochów i Kostarykę, która w swoich eliminacjach strefy CONCACAF ustąpiła tylko Stanom Zjednoczonym, wyprzedzając między innymi Honduras i Meksyk.

Anglicy rozpoczną mundial od starcia z Włochami, potem zmierzą się z Urugwaj i na koniec zagrają z Kostaryką.

Tak na wynik losowania zareagował szef angielskiej federacji piłkarskiej Greg Dyke. Wymowne.

Znamy grupy finałów MŚ! Hiszpanią z Holandią, Włochy z Anglią, "grupa śmierci" Niemiec

Anglia awansuje do 1/8 finału MŚ 2014?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • SEFMLIS Zgłoś
  na pewno szczęścia nie mieli w losowaniu, jednak problemem jest to jak Anglicy grają i jaką mają generację piłkarzy. Od wielu, wielu lat nie odnoszą żadnych sukcesów na mistrzowskich
  Czytaj całość
  imprezach i wątpliwe by to się zmieniło.
  • amalfitano Zgłoś
   Paradoksalnie trudna grupa może pomóc Anglikom. Na każde mistrzostwa od 1966 jechali w przekonaniu, że są najlepsi na świecie i dopiero wyniki turniejów brutalnie sprowadzały ich na
   Czytaj całość
   ziemię. Teraz mogą atakować z drugiego szeregu, The Suny i inne Mirrory nie będą pompować balonika i niewielu spodziewa się po nich dobrego wyniku na Mundialu. Osobiście postawiłbym na to, że Anglia wyjdzie z tej grupy, jednakże dużo będzie zależało od aklimatyzacji w Brazyli. Pogoda sprzyja pozostałym drużyną, więc Anglicy muszą być przygotowani na 100 % jeśli chcą grać dalej.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL